Loutky

Pojďte s námi nahlédnout do světa tvorby látkových loutek, hraček, které mohou být i Vaše….
draci, andělé malí či velcí, koníci, skřítci, šašci… Každý z nich Vám sdělí svůj příběh….

Loutky

O draku

… v útrobách Mariánské hory na podhůří Orlických hor stále žije drak. Všem očím skryt, leč stále dýchá. Občas se zjeví náhodnému pocestnému či zbloudilé duši. Možná vypadá tak….možná jinak. To necháme na Vás. S úctou stvořen z bavlny a buretového hedvábí – pro Vaši představivost. Ať Vám přinese radost a potěšení, případně milé poležení.

O andělích

Tři andělé seděli u staleté lípy, jakoby se zde scházeli. Možná však jeden to byl… Jisté je, že byli viděni. A každému, kdo je spatřil, štěstí přinesli. Nyní ho máš v ruce s křídly, co obejmou Tě a na okamžik přenesou mysl Tvou do klidné duše. Ať slouží Ti ku prospěchu a dobré vůli. Nejenom Tobě, ale i všem kolem Tebe. I když je „jen“ z bavlny, určitě splní Tvé sny.

O červeném na hnědém koni

Na cestě ku hradu Lanšperk byl mnohokráte viděn červený někdy hnědý kůň. Vždy do tajné chodby zmizel a na jiném místě a v čase se objevil. Ovšem vždy mysl pozorovatelů na dlouhý čas zaměstnal. Nyní je Váš, stvořen z bavlny a buretového hedvábí pro radost a potěchu. Ať slouží malým i velkým dětem a převeze je na svém hřbetu do lepších časů v nichž byl spatřen.

O jednorožci

Když svobodný Pán ze Závrše na lože své uléhal, nevšední světlo za okny se zjevilo. Uprostřed noci nikdy dříve tam nebylo, jak od sněhu naň svítilo. On podíval se blíž a koně s rohem uviděl. Tam bílý jednorožec stál. Jablka červená z koše si bral a hodně si pochutnal. Na druhý den pán v noci při světle zářivém vyšel ven, dvě krásná jablka v rukou měl. Ten bílý jednorožec a muž stali se přátel v tuto noc. Dávejte kamarádi za studených nocí jablka za okna ven, přijde i k Vám v nějaký den. A přátelství přinese….

Aktuální nabídka

Mrkněte na aktuálně dostupné zboží na našem fleru! Naleznete tam taktéž veškeré specifikace o použitém materiálu, rozměrech a ceně.